12.13.2005Düşündümde...Bİ kız bi erkekte ne arar? Güç,merhamet...?Şimdi bu resimlerle ne alakası var diyeceksiniz.Bu diziyi (Smallville) izlerken düşündüm. Kızların istediği şey nedir? Ne istiyoruz biz böyle...Düşünmeye devam edeceğim.Bulunca size de söylerim.

8 comments:

 1. Anonymous4:36 AM

  Buldum galiba....GÜÇ

  Jade

  ReplyDelete
 2. Bahse girerim bundan sonraki postunu yayınlayana kadar 8 deişik cewap daha bulacaksın :)

  ReplyDelete
 3. Haklısın Bilal!!! Peki doğeu cevap sence ne?

  ReplyDelete
 4. "Bahse girerim bundan sonraki postunu yayınlayana kadar 8 deişik cewap daha bulacaksın :)"

  doğru cewap bu işte. yani erkeğin, kızın ruh halinin değişkenliğini bilmesi we kabullenmesi.
  güç-merhamet herkeste ortaya çıkar sadece sınırları deişkenlik gösterir

  ReplyDelete
 5. Anonymous7:54 AM

  Jade'e

  Kadınların erkeklerden ne istediğine dair geyik ötesi birşeyler söyleyeyim.Eğer insan kendini tanımıyorsa -tüm sınırlamalara ve tüm aynalara rağmen-ne aradığınıza dair soru sormaya başlarsanız bulduğunuz cevabın, sorudan tek farklılığı "o çengel işaretidir".Soru işareti gitmiş yerine nokta gelmiştir.İlişkilerin askıda kalması çoğunlukla bu nedenledir..kendimizi tanımadan o soruyu görmemezlikten gelerek cüret ettiğimiz ilişkiler ahmaklığın ta kendisidir..enaz ahmaklısıda sonuna nokta konulan ilişkilerdir,askıda kalmaktan daha iyidir çünkü!
  Erkekler kadınlardan ne ister...kriptondan bir kolyeyle gezmesinlerde etrafımızda,gerisi halledilir.Benim x-ray röntgen cihazında çekilmiş -ciğer fotoğraflarıma- karartma krizi geldi!
  eRkAn -Bilonun Dostu-

  ReplyDelete
 6. Bilal'e
  Olayın mantığını sanırım şimdi kavradım:) Şimdi kavramlara yüklediğim anlamları gözden geçirmem gerekiyor sanırım.Büyüyormuyum neyim?

  Bilalin dostu'na
  Anladım ki kendimi tanımıyorum ve hayata dair abuk sabuk konularla kendi kendimi yiyip bitiriyorum.Dolayısıyla sana ve Bilale teşekkür ederim:)En güzeli önce kendini tanımak diilmi efendim:)
  Aslında o kolyeyi takan siz erkeklersiniz ya neyyyse:)

  ReplyDelete
 7. Saç arar saç...

  ReplyDelete
 8. Anonymous10:52 PM

  :) Güzel cevaptı...

  Jade

  ReplyDelete