8.12.2013

Sınırsız Sayıda İfade ile Sohbetiniz WeChat’te Şenleniyor

“Bağlanmanın yeni yolu” mottosuyla 2013’te Türkiye pazarına giriş yapan yenilikçi mobil mesajlaşma uygulaması WeChat dünya çapında 300 Milyon kullanıcı çıtasını geride bıraktı.
Dünyaca ünlü futbol yıldızı Lionel Messi, WeChat’in global reklam kampanyasında WeChat’in reklam yüzü olarak karşımıza çıktı. En çok indirilen uygulamalar arasında yer alan WeChat ilk global reklam serisini, “We Share, We Love, WeChat” mottosuyla Türkiye’de de başlattı.
Kendinize Özel İfadeler Yükleyin ve Arkadaşlarınızı Şaşırtın
Ramazan Bayramında sevdiklerinize özel ifadeler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu ifadeleri istediğiniz herkese yollayabiliyorsunuz. Wechat tüm hizmetlerini size ücretsiz olarak açıyor. Wechat uygulamasını deneyimlemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.    

WeChat ile mesajlaşırken, sohbetinizi yeni ifadeler ile renklendirebilirsiniz. Yeni bir ifade eklemek için, sohbet ekranındayken önce emoticon’a sonrasında special’a ve son olarak da “+” simgesine tıklayın. Böylelikle web’den dilediğiniz ifadeyi indirebilir ya da kendinize ait ifadeler ekleyebilirsiniz. Yani ifadelerinizin sınırı tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı.


WeChat’in yeniliklerini uygulamanın her yerinde görebilirsiniz. Uygulama ile yapabilecekleriniz özetle:
     Arkadaşlarınızla anlık olarak konuşabilirsiniz,
     Görüntülü aram yapabilirsiniz,
     Adres defterinizdeki kişileri WeChat arkdaşlarınıza ekleyebilirsiniz,
     Hayatınıza ait unutulmaz anları, diğer arkadaşlarınız ile WeChat Anlar üzerinden paylaşabilirsiniz.
Genel Özellikler:
     iOS, Android, Blackberry, Windows ve Symbian işletim sistemlerini destekler.
     HD kalitesinde Video görüşmeleri yapabilirsiniz.
     Sesli görüşmeler (Bas-Konuş) yapabilirsiniz.
     Ücretsizdir ve reklam içermez.
Mobil mesajlaşma uygulamalarında en önemli tercih edilme sebebi tüm arkadaşlarınızın o uygulamayı kullanıyor olmasıdır. WeChat bütün işletim sistemleri tarafından desteklenmekte, AppStore’da ve Google Play’da en çok indirilen uygulamalar listesine girmeyi başarmış durumda. Yani artık tüm arkadaşlarınız burada.
Ramazan Bayram’ında WeChat’i ücretsiz keşfetmek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. http://wechat.com/tr/download.html

No comments:

Post a Comment