3.05.2010

*Blog mu, ne bloğu, blog ne arar la bazarda?? Oto Bazardında i kolormatik gözlüklü o amca 'ya canı gönülden katılıyorum. Çünkü son günlerde bildiğim bişey varsa o da bazarda artizin olmadığıdır.

*Çölün İkilemi'i yeni şablonu ile hizmetinizdedir efendim. Tedbili mekanda ferahlık vardır öyle değil mi ? Vardır, yoksa da olmalıdır.

* Geçmişinizle yüzleşebilir misiniz? Kendinize karşı objektif olabilir misiniz? Di yelim ki oldunuz bununla yüzleşebilir misiniz? Bu paragrafı bir yere bağlayacağımı sanıyorsanız değil mi? Spesifik sorular sorasım geldi sadece.

*Bir gün nefret ettiğiniz insan bir başkasına sizi düşündüğü için "böyle" olduğunu söylerse oradan koşarak uzaklaşın olur mu ? Nefret bağlı olduğu sebepler ortadan kalkınca utanca veya daha çok nefrete dönüşebilir. Dikkat etmek lazım.

*Ermeni tasarısının ABD temsilciler meclisine kabul edilmesi? Kardeşi kardeşe düşürür bunlar...Gönül istedi ki Amerikan üürnlerini boykot edebileyim. Çok klişe kaçardı.

* Sevgiler,
Muhabiriniz BAZARDAN sesleniyor...

3 comments:

 1. Anonymous3:48 PM

  This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 2. Anonymous3:09 PM

  It's so easy to choose high quality [url=http://www.euroreplicawatches.com/]replica watches[/url] online: [url=http://www.euroreplicawatches.com/mens-swiss-watches-rolex/]Rolex replica[/url], [url=http://www.euroreplicawatches.com/mens-swiss-watches-breitling/]Breitling replica[/url], Chanel replica or any other watch from the widest variety of models and brands.

  ReplyDelete
 3. Anonymous2:33 PM

  Very intriguing website.

  Scandinavian seo consultant offering low cost all-inclusive service (sokoptimering).
  [url=http://www.smotop.se/smotopbloggen/]SMOTop[/url]
  http://www.smotop.se

  ReplyDelete